המלצות

שלום לכולם, מתי בפעם אחרונה עשיתם קורס שממש תרם לכם לעבודה?
מתי הכרתם מרצה שעונה בסבלנות אין קץ לכל השאלות והבקשות של הסטודנטים?
מתי הכרתם מרצה שנותנת כל כך הרבה חומרים שיצרה חינם אין כסף?
מתי הכרתם מרצה שנותנת מפגשי זום נוספים ללא עלות רק כדי לעזור ולענות על שאלות שהתעוררו לסטודנטים בשטח?
האם הכרתם פעם מרצה ששולחת סרטי מודלינג בהם היא מדגימה את הנלמד?
התשובה לכל השאלות הנ"ל היא אחת!!!!
השנה זכיתי להכיר את ד"ר יפית מורדוף! אחרי כמעט 20 שנה במערכת.
היא לימדה אותי כל כך הרבה דברים! פעם ראשונה שאני עושה קורס שממש נותן לי כלים לעבודה מעשית בשטח!
קורס מושלם, ענייני ומעניין שכולו גדוש בפרקטיקות! נהנתי מכל רגע! יפית נתנה לי אינסוף טיפים וחומרים אשר ציידו אותי להמשך הדרך הן כמחנכת והן כמורה להוראה מותאמת.
ממליצה בחום!!! אל תשכחו להודות לי אחר כך!!! 😊

לירז רדאעי

השנה, בהיותי בשנת השבתון, הענקתי לעצמי מתנה - השתלמות בזום אצל ד"ר יפית מורדוף.
אודה ואתוודה שבהיותי 24 שנים במערכת החינוך, נרשמתי אל הקורס מעט סקפטית "מה כבר יחדשו לי שוב?", שמחה שהתבדיתי.
לכל אורך המפגשים, יפית חידשה ושכללה כלים רבים ומגוונים לעבודה עם התלמידים בכיתה בכלל ועם אלו המתקשים בפרט.
מעבר למומחיות המקצועית, יפית הייתה קשובה, נתנה מענה לכל שאלה והפגינה איכפתיות רבה למשתלמים.
ללא ספק, אני מרגישה ויודעת שנתרמתי המון וממליצה מאוד ללמוד אצלה.
תודה יפית על הכל!!!

אביטל קייקוב

יפית יקרה, במהלך 27 שנות עבודתי במערכת החינוך ואחרי שני תארים בתחום השפה מרגישה צורך להודות לך אישית על הזכות ללמוד איתך, לא בכדי את מהווה השראה לסטודנטים רבים.
את אישה נדירה ומרצה בחסד עליון, מקצועית ברמת על, שופעת כרימון, נגישה לכל שאלה, אי הבנה וכל מה שביניהם בכל שעה ואף מעבר. מן הסתם, הרבה קורסים מוצעים בתחום השפה, לרבות קורסי הוראה מתקנת שהפכו למאוד מבוקשים, בעיקר לאחרונה אבל לא בכדי הסטודנטים שבחרו ללמוד איתך, לרבות אני, סוגדים לך.
את בהחלט מעוררת השראה ברמה המקצועית ככלל וברמה האישית כאדם. זכות גדולה שאני מוקירה וכבר בודקת קורס נוסף שלך.
אינני יודעת דברי חנופות מה הם אך כן יודעת שאת המרצה היחידה שמדברת בגובה עיניים ולא תלושה מהשטח שכן התאוריות שאינן מעוגנות בפרקטיקה אין בהן למידה של ממש ואת משכילה למזג בין השניים באופן מרשים ביותר.
איפה ישנם עוד אנשים?! טוב שיש אותך, את ראויה לכל מילה חמה ולכל הוקרה. תודה היא מילה קצרה אך תוכנה רב משמעות.
תודה לך!!!!!

רעננה טל

יפית אהובה, תודה על קורס פורה, מקיף ומעשיר המלא באסטרטגיות וכלים פרקטיים לעבודתי בהוראת שפה. לימדת אותי כיצד ללמד בצורה רהוטה, מובנת וברורה ובהתייחס לכל שכבות הגיל בביה"ס היסודי. חומרי העזר שלך (חוברות עבודה, אייקונים, משחקים ממוחשבים ועוד) איכותיים, ידידותיים ללומד (ולמלמד), מדויקים וחווייתיים. בדיוק מה שחסר לנו בשטח. מניסיון, התלמידים מגויסים יותר, מבינים את הנלמד ונהנים מהלמידה!!! החומר מונגש הן לתלמידי הכיתה הרגילה והן לתלמידי שילוב הזקוקים למיקוד ולהסבר ברור ומובנה. תודה על היותך חדשנית, עדכנית ורלוונטית!! זכיתי ללמוד ממך וזכו תלמידיי.. בהערכה רבה!

עינב ריידר

יפית יקרה,
ממש לקראת סיום הקורס, הרגשתי חובה לכתוב לך מס' מילים אודות קורס הוראה מותאמת בשפה.
מה אומר? קורס מקצועי ,פרקטי,מלא תוכן, ערך,חדשנות, עשיר ומובנה. לצד התוכן המעניין הרעפת עלינו שפע של חומרים מדהימים מקצועיים המשדרגים את עבודת המורה.
חייבת לציין שני דברים:
1.למרות שימי ראשון הם ימים עמוסים אצלי הצלחת לעורר בי סקרנות ועניין, אני ממש מחכה לשיעור איתך. ( כן גם כשזו השנה ה-30 לעבודתי כמורה ומדריכה).
2. השיעורים איתך כ'כ פרקטים ויישימים שבכל שבוע מיד ישמתי את מה שלמדתי. אז אומר לך תודה רבה! בטח עוד יפגשו דרכינו.

איילת דאוס

חייבת לשתף אותך שאני כ"כ נהני ת ולומדת בקורסים (קריאה, כתיבה, הבנת הנקרא וחשבון)
השיעורים כל כך מסודרים, ממוקדים ובעיקר עושים סדר לכל מורה, לא לומדים רק פרקטיקות אל אממש מבינים איך לארגן אותן.
אני כל כך שמחה שבחרתי ללמוד הוראה מתקנת דרכך.
הכלים שאת נותנת בשיעורים מאוד פרקטיים ויעילים עם המתקשה.
אפשר כבר ליישם את הכלים מהשיעור הראשון.
תודה גדולה על ייעוץ ולתמיכה מעבר לשעות הקורס כדי לתת לנו עוגן וביטחון. אין ספק שחשוב לך כל כך שהתלמידים שלך יצליחו!

ענת בוטרא

היי יפית. רציתי לשתף שבעקבות הקורס המרתק שעברתי אצלך, ועדיין... אני מרגישה שהמקצעתי בכמה רמות. כל שיעור פשוט ככ נוגע בפרקטיקות ומדויק לילדים. הידע העצום והחומרים שאת מביאה מקדמים ומגבירים את המוטיבציה אצל הילד. תודה גדולה על כל העושר הזה.🙏 ובכלל על כך שאת זמינה לכל שאלה שלי! תודה תודה!

עינת גוטמן

אל הקורסים של יפית נרשמתי לאחר שסיימתי לימודי תואר שני בחינוך מיוחד אבל עדיין הרגשתי לא ממוקדתי בעבודתי עם הילדים המתקשים. רציתי להעניק לעצמי כלים לעבודה מקצועית וטובה יותר. השטח מוצף בחומרים צבעוניים ומקושטים, כמה טובים שיהיו, הרגשתי שהבסיס חסר לי.
כיצד לבנות תוכנית נכונה לתלמיד, כיצד לעבוד נכון, על מה להתמקד, איפה להתחיל. הרגשתי שיש לי את היכולות לקדם אך אני לא ממוקדת בעבודתי. הקורס היה מדויק, ברור והעניק לי המון.
יפית מיקדה אותי לעבודה נכונה ויעילה יותר. הרימה את המקצועיות שלי בהמון רמות. ויחד עם כל המקצועיות שרכשתי, ממש כמו התלמידים שאנחנו מלמדות, עלה לי גם הביטחון- ביכולות שלי, בדרך העבודה שלי. לא פעם סיימתי את השנה עם תחושה של פיספוס מול תלמידי השילוב- תחושה שלא הצלחתי לשים עליה את האצבע. מצד אחד הרגשתי שיכולתי לקדם בהרבה יותר ומצד שני לא ידעתי איך אני יכולה לקדם יותר כי נתתי את כולי. בתחילת השנה הזו עשיתי את ההחלטה הנכונה והענקתי לעצמי מתנה- לא עוד בלבול, חוסר ביטחון במקצועיות שלי, תחושות פיספוס וחוסר הצלחה. לא עוד מקובעות לחוברות ודפי עבודה אלא חשיבה גמישה שנובעת מבסיס יציב, כלים טובים ובטחון ביכולות שלי.

טל לזר

יפית היקרה, למרות שלמדתי כל כך הרבה קורסים לפני, ותואר ראשון ושני, אני שמחה על ההחלטה להירשם לקורס שלך! הלמידה בקורס זימנה לי הבנה מעמיקה, מאורגנת ומסודרת וכן פרקטיקות להוראה טובה יותר בקידום תלמידים מתקשים הן בלמידה בכיתה והן בעבודה הפרטית. כמו כן מגוון הנושאים שעסקנו בהם היה רב ומקיף וההסברים לאורך השיעורים תרמו לי להבנה מדויקת, מעשית וברמה גבוהה ביותר. במקביל ללמידה בקורס עשיתי שימוש בחומרים המגוונים אשר סייעו לי לתת מענה לקשיים השונים שעולים אצל התלמידים באופן מעניין ומדויק יותר לקושי הספציפי של כל תלמיד ותלמיד. אני מברכת על הרגע שנרשמתי לקורס ועל הערך הרב שקיבלתי לטובת ההתפתחות המקצועית שלי וקידום תלמידיי. מעריכה ומודה לך מעומק הלב.

אפרת דבוש

לפני שנרשמתי לקורס שמעתי את השם יפית מורדוף כל כך הרבה עד שהרגשתי שבוער בי הרצון ללמוד אצל המאסטר.
למרות שניצלתי כבר את כל נקודות החובה שלי בשבתון החלטתי שאני לא מוותרת על החוויה ונרשמת לקורס.
לקורס הגעתי לאחר שנים של ניסיון בשטח ולימודים בתחום, תואר ראשון ושני, אבחון דידקטי ועוד קורסים נוספים, בשיעורים ראיתי איך דברים שעשיתי עד היום מקבלים תבנית ומשמעות. אני חושבת שקיבלתי בקורס מה ששנים של לימודים לא נתנו לי – סדר וארגון. מעבר לכך, התבוננות מהצד על קולגה כה ותיקה ומקצועית רק העשיר אותי והיה לי לזכות. השיתוף של יפית בחומרים שלה הרחיב את סל הכלים שלי והעובדה שיפית דברה "דוגרי" מהשטח כולל הקשיים והחולשות שלה, חיזק בי את הבטחון במקצועיות שלי.
יפית, ברצוני להודות לך על כל השפע שהענקת לי, הן בהיבט הרגשי הן בהיבט הפרקטי.

מזי כוכבי

שמי לילי עוזיהו ,מורה להוראה מתקנת בעלת ניסיון רב, החלטתי ללמוד עם המרצה האלופה יפית מורדוף. לקחתי את ארבעת הקורסים בזום. נהניתי מכל רגע ,כאילו שזאת חוויה פרונטלית, צברתי ידע רב בכל הנושאים ( הבנת הנקרא, כתיבה ,קריאה וחשבון) יפית מרצה בחסד. בעלת ידע מקצועי רב, נתינה וסבלנות. המחיר של הקורס נותן תמורה רבה . יפית נותנת מעבר למענה מקצועי ואנושי המון צ'ופרים ( כרטיסי ניווט מעוצבים, חוברות מעולות ) אין ספק שזכיתי ובגדול😊 ממליצה מכל הלב על יפית . קשה לי להפרד ממנה ( סיום הקורסים) מצפה כל הזמן לעוד קורס שיפתח. המילה אלופה מתאימה לך! מעריכה מכל הלב. תלמידתך לילי עוזיהו😊😇🥰

לילי עוזיהו

יפית יקרה, הקורס שלך הוראה מותאמת היה כל כך פרקטי ומדויק עבורנו. את בטח זוכרת כמה שאלות שאלנו אותך לפני שנרשמנו כי היינו עם חששות.
רצינו להיות בטוחות שהלמידה תשדרג אותנו. ואכן לא טעינו. לצד העושר בפרקטיקות מדויקות עם סרטוני הדגמה של כל פרקטיקה, נתת דגש גם להיבטים רגשיים!
לאורך כל הקורס הרגשנו שניתן לנו מענה אישי ממך. היית תמיד זמינה עבורנו לכל שאלה גם לאחר שעות הקורס. מענה אדיב וסופר מקצועי. חשוב לציין שעוזר לנו מאוד שכל השיעורים מוקלטים וניתן לחזור ולצפות בהם בזמנים נוספים כדי לחדד דברים ולחזור על הנלמד.
מרגישות שהקורס שידרג לנו את ההוראה בכמה רמות מעל.
בזכותך הפכנו להיות מורות ממוקדות ומקצועיות יותר! נהננו מכל רגע, ומחכות לקורס המשך.

עינב יצחק וטלי ביבר
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות

  רוצה להתעדכן במבצעים,
  קורסים או חומרים חדשים?

  תשאירי פרטים ונשמור על קשר